UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 5588087
nr 558 8087
Väggur
rokokostil, höjd: 65
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 15 december 2008
kl 17:47:04
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
550 kr